FSL (Full Service Leasing, Wynajem Długoterminowy) – określenie sektora leasingu samochodowego, który obejmuje pełny wynajem długoterminowy pojazdów (zawierający inne usługi pozafinansowe, jak np. ubezpieczenie, karty paliwowe, likwidacje szkód, assistance, składowanie opon i – zawsze – serwis mechaniczny).

Rynek usługi FSL jest atrakcyjny i stale rośnie, ponieważ firmy korzystające z FSL zyskują wymierne korzyści finansowe i nie potrzebują angażować własnych środków na zakup pojazdu ani środków finansowych niezbędnych do skorzystania z kredytu. W przypadku wynajmu długoterminowego umowy zawierane są najczęściej na okres od 2 do 4 lat z deklarowanym przebiegiem rocznym od 10 do 40 tys. km rocznie.

Jedną z największych zalet wynajmu długoterminowego dla osób prywatnych jest płatność, która pokrywa utratę wartości samochodu z tytułu użytkowania. Według badań przeprowadzonych przez ekspertów z branży leasingu i wynajmu długoterminowego, nowe auta tracą od 30% do aż 60% swojej wartości w ciągu pierwszych trzech lat od wejścia na rynek. W związku z tym coraz częściej firmy oferujące FSL decydują się na opłatę mieszaną składającą się ze stałej miesięcznej raty i opłaty za przejechane kilometry. Dzięki temu płatność najmującego pokrywa rzeczywistą utratę wartości rezydualnej samochodu.

 

FSL jest flagowym produktem w naszej ofercie.

 

 

KORZYŚCI WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

 

PRZEGLĄDY W PAKIECIE

 

SZYBKA TRANSAKCJA

 

LIKWIDACJA SZKÓD W CENIE

 

NIE INTERESUJE CIĘ SPADEK WARTOŚCI POJAZDU

 

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU I PRZECHOWYWANIA OPON

 

NAPRAWY TYLKO W AUTORYZOWANYCH SERWISACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

 

ZAPEWNIAMY UBEZPIECZENIE KOMUNIKACYJNE

 

CO 2-4 LATA NOWY SAMOCHÓD OD DEALERA

 

WSZYSTKO W JEDNEJ RACIE